ZaZ na Bali

Blog o životě na Bali a Novém Zélandu

ZaZ na Bali

Jeden den na Bali se Z&Z

5 prosince 2017 Žádné komentáře

Chcete nahlédnout do našeho světa na Bali? Jak vypadá takový běžný den?
Pravdou je, že sami nevíme jak takový „normální“ den vlastně vypadá . Každý den je jiný a všechno zažíváme spontánně, protože se snažíme žít v přítomném okamžiku a věříme, že to vesmír nějak zařídí...

Číst dále

Z&Z na Zélandu: VIDEO Léto

20 dubna 2017 1 Komentář

Těšíte se na léto? My jsme si užívali letních dní na Novém Zélandu, zatímco v Čechách padal sníh. Roztančené video plné slunce z ledna a února 2017 je na světě!

Číst dále

Vánoce

27 prosince 2016 2 Komentářů

V pátek 23. odpoledne k nám domů přijeli naši čeští kamarádi Terka s Michalem a vrhli jsme se do přípravy bramborového salátu. Nejprve bylo potřeba...

Číst dále

První týden na Zélandu

25 října 2016 1 Komentář

Zdravíme všechny, co jsou od nás vzhůru nohama! Pozdrav patří také Kanadě a do Dubaje (nebo kamkoliv, kde ta holka zrovna lítá).

V sobotu 15. října večer jsme po dlouhém letu dorazili do Aucklandu, města na severním ostrově Nového Zélandu...

Číst dále

EUROTRIP

10 září 2016 Žádné komentáře

Je to přesně rok, co jsme spolu s kamarádkou Pájou vyrazili na cestu s cílem vyzvednout o dva dny později Zuzku na letišti ve francouzském Toulouse, kam přiletěla po tříměsíčním au pair pobytu na Mallorce.

Číst dále

Vánoce na BALI

7 srpna 2016 Žádné komentáře

Naše první větší cesta a zároveň i první zkušenost se stříháním videa.

Milujeme moře, sluníčko, ostrovy a jejich atmosféru. Vždy jsme při výběru letních dovolených dávali přednost evropským ostrůvkům ve středozemním moři. Za naším prvním větším „ostrovním“ cestovatelským dobrodružstvím jsme se vydali v prosinci 2014 na indonéský ostrov Bali.

Číst dále