ZaZ na Bali

Blog o životě na Bali a Novém Zélandu

ZaZ na Bali

na Bali.

O nás

Žijeme v tropickém ráji na západním pobřeží Bali a plníme si náš životní sen. Jak to ale všechno začalo?

Narodili jsme se v roce 1991 v Hradci Králové, poznali jsme se o 16 let později v tanečních a od té doby jsme spolu. Oba jsme získali titul Ing. na VŠ v Praze a našli jsme si zaměstnání v oboru.

Měli jsme ale čím dál víc pocit, že to není naše cesta. Už během studií jsme všem tvrdili, že jednou budeme žít u moře. Takové rozhodnutí vyžaduje udělat obří krok mimo komfortní zónu a dát tak věci do pohybu.

Zažádali jsme si o pracovní víza na Nový Zéland a začátkem října 2016 jsme se vydali na druhou stranu světa vstříc novému dobrodružství se zastávkou v Thajsku. Na Zélandu nakonec strávili 8 měsíců převážně na pobřeží Tichého oceánu v nejteplejší části země.

Když se začalo u protinožců ochlazovat, koupili jsme si letenky na Bali. Našli jsme tu k pronájmu úplně novou vilku s bazénem a výhledem na rýžové políčko. Rádi si v bucket listu odškrtáváme splněná přání. Jedním z našich aktuálních snů je život na Bali.

Sledujte naši cestu na našem blogu, facebooku a instagramu.

Láká vás dovolená na Bali? Rádi vás ubytujeme v našem domě a pomůžeme se vším, co udělá vaši dovolenou nezapomenutelnou.

Zbyněk a Zuzka